Junior ERP tanácsadó

A Dyntell Software www.dyntell.com immáron két évtizedes múlttal fejleszt és vezet be vállalatirányítási (ERP) és üzleti intelligencia (BI) rendszereket Európa számos pontján és az Egyesült Államokban is. 2019-ben meglévő ügyfeleink támogatása és számos új projekt indulása kapcsán bővítjük csapatunkat, országszerte keresve új Junior ERP tanácsadó munkatársainkat.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A DYNTELL SOFTWARE CSAPATÁHOZ:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, AMENNYIBEN RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

MUNKAKÖR RÖVID LEÍRÁSA:

Belső feladatok

Külső feladatok

AMIT KÍNÁLUNK:

A munkavégzés helye: nem helyhez kötött, tanácsadóink országos lefedettséggel dolgoznak

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: Amennyiben alkalmasnak gondolod magad a munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a job@dyntell.com email címre, a tárgy mezőben “Junior ERP tanácsadó“-ként megjelölve.

TUDJ MEG TÖBBET A RÉSZLEGRŐL!

Akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha nem teljes mértékben felelsz meg a fenti elvárásoknak. Lehet, hogy más nyitott pozíciónkra alkalmas vagy. A többi álláshirdetésünket ide kattintva tudod megnézni.