Vevőszolgálati munkatárs

Munkakör rövid leírása
• Folyamatos, udvarias kapcsolattartás ügyfelekkel,
• Ügyfél észrevételek begyűjtése, kezelése, továbbítás a vezetőség felé
• Nyitott ügymenetek, folyamatok koordinálása a szakmai felelőssel
• Céglátogatások az ország területén
• Együttműködés support, fejlesztő, tanácsadó és tesztelői csapattal
• Munkavégzések pontos adminisztrálása

Elvárásaink
• Felsőfokú végzettség
• Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
• Nyitott személyiség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Igényes megjelenés
• Ügyfélbarát hozzáállás
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• Értékesítési tapasztalat
• Angol középfokú nyelvtudás

Munkakör betöltéséhez szükséges személyes jellemzők
• Kreatív, problémamegoldó POZITÍV gondolkodásmód
• Hatékonyság, terhelhetőség
• Céltudatos, felelősségteljes személyiség
• Megbízhatóság, nyitottság, rugalmasság, stressz tűrés
• Csapatszellem
• Innovatív gondolkodás

Ajánlatunk
• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
• Változatos, izgalmas feladatok
• Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső képzések, előrelépési lehetőség
• Családias, emberi vállalati kultúra, stabil munkáltatói háttér
• Modern irodai környezet Debrecenben a Fórum bevásárlóközpont mellett

Munkavégzés helye: Debrecen
Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a job@dyntell.com email címre, a tárgy mezőben “Vevőszolgálati munkatárs”-ként megjelölve.

Akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha nem teljes mértékben felelsz meg a fenti elvárásoknak. Lehet, hogy más nyitott pozíciónkra alkalmas vagy.