Ügyfélszolgálat vezető

A Dyntell Software debreceni központú szoftverfejlesztő vállalat, amely két évtizedes múlttal fejleszt és vezet be vállalatirányítási (ERP) és üzleti intelligencia (BI) rendszereket Európa számos pontján, az elmúlt 2 évben pedig már az Egyesült Államokban is aktívan képviselteti magát.

ERP rendszerünk képviseli a magyar “HIGH END” kategóriát, üzleti adatelemző szoftverünk pedig nemzetközi összehasonlításban is megállja a helyét: nemcsak hogy tudja azt, amit a “nagyok”, hanem a világon egyedülálló adatmodellel is rendelkezik, amely révén kiemelkedően teljesít az előrejelző analitikában.

Több mint 100 fő dolgozik azon, hogy technológiában és gazdasági szaktudásban megelőzve másokat, szolgáltatásaink valódi, mérhető előnyt jelenthessenek ügyfeleink számára. Közel egymillió órát töltöttünk eddig az ERP és BI rendszer fejlesztésével, és csak a rendszer bevezetéséhez kapcsolódó tanácsadói napból is százezres nagyságrenden vagyun túl.

Az 500 főt is meghaladó itthoni és külföldi (Románia, Szlovákia, USA) ügyfélbázisunk egyetért abban, hogy a szoftver szakértelem nélkül semmit nem ér. A következő évek fókusza új szintre emelni ERP üzletágunkat Magyarországon, amelyhez a következő munkakörbe keresünk új kollégát:

Ügyfélszolgálati vezető

Miben számítunk rád?

  • Ügyfélkapcsolati rendszerek fejlesztési és üzemeltetési feladatai
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer használatának magabiztos elsajátítása
  • Külső és belső KPI-ok, szolgáltatási szintek, célkitűzések teljesítésének biztosítása az erőforrások és tevékenységek optimális összehangolásával
  • A folyamatok és munkatársak hatékonyságát és eredményességét mérő rendszerek működtetése és fejlesztése, kimutatások, statisztikák készítése
  • Hatékony és motiváló ösztönző rendszer és szervezeti kultúra kialakítása, működtetése és fejlesztése, mindezt egy – jelenleg 8 fős, de folyamatosan bővülő – lendületes, fiatalos és dinamikus csapatra szabva
  • A szakterülethez tartozó munkatársak szakmai és stratégiai oktatásának, képzésének, szakmai mentorálásának, fejlesztésének és értékelésének biztosítása, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Ügyfeleink elégedettségének biztosítása
  • Dyntell ERP-hez kapcsolódó eszközök, külső és saját programok ismerete, használata (címkenyomtató, egyedi Android alkalmazások stb.)
  • Együttműködés a fejlesztői, tanácsadói és tesztelői csapattal

Téged keresünk, ha:

  • Jól kommunikálsz, nyitott vagy és jól tudsz csapatban dolgozni
  • Mindig is csapatvezetőként gondoltál magadra
  • Szereted a kihívást jelentő feladatokat:  felmerülő problémák számodra egy újabb megoldható feladatot jelentenek
  • Proaktív, innovatív személyiség vagy és stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • Felelősségteljes és határozott vagy
  • Nem ismeretlen számodra az ügyfélszolgálat világa

Elvárásaink

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Üzleti szoftverek területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen, vezetői pozícióban
  • Ügyfélszolgálati folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
  • Ügyfélbarát hozzáállás
  • Felsőfokú informatikai képesítés
  • Alapfokú pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Pontos, precíz, igényes, nagyfokú önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Egyéb ügyviteli rendszerek ismerete
  • Hálózati és hardver ismeretek
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Mit várhatsz Tőlünk?

  • Egy igazán dinamikusan fejlődő, fiatalos, jó csapatot
  • Változatos, izgalmas feladatokat
  • Inspiráló szakmai légkört, rendszeres belső képzéseket, valódi lehetőséget fejlődésre és előrelépésre
  • Családias, emberi vállalati kultúrát, stabil munkáltatói hátteret
  • Támogató, segítőkész közeget
  • Modern irodai környezetet Debrecen belvárosában
  • Vonzó juttatási csomagot

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a [email protected] email címre, a tárgy mezőben “Ügyfélszolgálati vezető”-ként megjelölve.