Junior webfejlesztő

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL CSAPATUNKHOZ:

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

Fontos, hogy legyen már némi tapasztalatod webfejlesztési területen, feketeövessé elég, ha a Dyntell falai közt válsz 😉

Olyan munkatársat keresünk, aki jó problémamegoldó készséggel, hozzáértéssel rendelkezik, és nem riad meg attól, hogy a piaci elvárásoknál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie. Bízunk benne, számodra is fontos értékkel bír a hosszú távú, biztos szakmai karrier és a családias hangulatú cégkultúra, mert nálunk ezek elsődlegesek.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, AMENNYIBEN RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

ELŐNYT JELENT

AMIT KÍNÁLUNK

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen
MUNKAIDŐ: főállás
MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE: azonnal
JELENTKEZÉS: Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a job@dyntell.com email címre, a tárgy mezőben “Junior webfejlesztő”-ként megjelölve.

Ha több éves tapasztalattal rendelkezel már, úgy várjuk jelentkezésed Senior webfejlesztő pozíciónkra!

SENIOR WEBFEJLESZTŐ