BI terméktámogató munkatárs

Ezek a FELADATOK várnak Rád:

Az IDEÁLIS jelölt:

Milyen SZEMÉLYISÉGET keresünk?

ELŐNYT jelent, ha az alábbiak bármelyike igaz Rád:

Amit mindezért KÍNÁLUNK:

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

MUNKAIDŐ: főállás

JELENTKEZÉS:  Amennyiben alkalmasnak gondolod magad a munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz, fizetési igény megjelölésével) a job@dyntell.com email címre, a tárgy mezőben “BI terméktámogató munkatárs“-ként megjelölve.

TUDJ MEG TÖBBET A RÉSZLEGRŐL!

Akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha nem teljes mértékben felelsz meg a fenti elvárásoknak. Lehet, hogy más nyitott pozíciónkra alkalmas vagy.

További nyitott pozícióink

KOLLÉGÁINK MONDTÁK

NAGY ISTVÁN, BI vezető

NAGY ISTVÁN (PABLO), BI vezető

Végzősként először csak besegítettem a Dyntell-nek, majd diploma után egy nyitott pozícióra jelentkezve kezdtem el itt dolgozni több mint 8 évvel ezelőtt. Jelenleg az üzleti intelligencia részleget igazgatom terméktámogatási és tesztelési oldalról. Szabadidőmben is aktívan követem a technológiai újításokat és tudományos kísérleteket, emellett amikor csak tehetem teniszezek.
A Dyntell egyedülállósága abban ragadható meg, hogy képes szemléletet formálni, amitől a mindennapi feladatok túllépnek az egyszerű munkavégzés keretein, részévé válva annak a hosszútávú célnak, amit el akarsz érni.