Support munkatárs

Amennyiben csatlakozol a Dyntell Software csapatához:

Rád váró feladatok, munkakör rövid leírása

De lássuk, mire is van mindehhez szükség:

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben

Előnyt jelentenek az alábbiak

 Munkakör betöltéséhez szükséges személyes jellemzők

Ajánlatunk

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a [email protected] email címre, a tárgy mezőben “Support munkatárs”-ként megjelölve.

Akkor is várjuk a jelentkezésed, ha nem teljes mértékben felelsz meg a fenti elvárásoknak. Lehet, hogy más nyitott pozíciónkra alkalmas vagy.

További nyitott pozícióink

KOLLÉGÁNK MONDTA

dobi_agiDOBI ÁGI

2017-ben csatlakoztam a support csapatához, amit nem bántam meg azóta sem. A munkám a hivatásom, úgy érzem az tölt fel és energizál, hogy másoknak segíthetek. Feladataim közé tartozik ügyfeleink támogatása a Dyntell portfólió szoftvereinek használatában, főleg pénzügyi vonalon, ami lényegében egyfajta helpdesk jellegű segítségnyújtás. Ha egy szóval szeretném kifejezni, akkor úgy is fogalmazhatnék, hogy legfőbb feladatom az „oknyomozás”: a probléma gyökerének feltárása, megoldási javaslatok készítése. Egy munkanapom során számomra az a legfelemelőbb pillanat, amikor megtalálom a megoldás kulcsát, és ezzel segítséget nyújthatok az ügyfél számára. Tehetem mindezt egy nagyszerű csapatban, vidám és segítőkész munkatársak között.

Ismerd meg Support részlegünket!